O firmie

Jesteśmy nowoczesną i niezależną firmą z siedzibą w Gdyni oferującą pełen zakres usług spedycyjnych.

Transport Drogowy

Transport Morski

Transport Lotniczy

W branży TSL funkcjonujemy
od 2003 roku

dostarczając co roku setki tysięcy ton ładunków, zyskując sobie u naszych kontrahentów opinię stabilnego i wiarygodnego partnera.

Od początku naszej działalności propagujemy etyczne postępowanie w biznesie. Jesteśmy laureatem Diamentów Forbesa, zdobyliśmy Złoty Certyfikat Rzetelności oraz Certyfikat Wiarygodności Biznesowej.

Jesteśmy członkiem Pomorskiego Stowarzyszenia Przewoźników Drogowych oraz członkiem międzynarodowych sieci agentów morskich. Pracujemy w oparciu o Ogólne Polskie Warunki Spedycyjne 2010.

Nasza Misja:
Organizując transport - organizować życie, z każdym kilometrem przybliżając realizację ludzkich planów i zamierzeń.

Delphia zaufany przewoźnik

Współpracujemy tylko ze starannie wyselekcjonowanymi, zaufanymi i rzetelnymi przewoźnikami. Prowadzimy bieżący rejestr aktualności polis ubezpieczeniowych, licencji transportowych oraz punktualności wykonanych przewozów.

Dbamy o naszych przewoźników, gwarantując uwzględnianie norm czasu pracy kierowców, rzetelność w realizacji zobowiązań oraz krótkie terminy płatności za usługi transportowe.

Delphia bezpieczeństwo

Działania naszej firmy są objęte ochroną ubezpieczeniową odpowiedzialności cywilnej przewoźnika i spedytora na terenie całego świata.

W przypadku ładunków o znacznej wartości oferujemy również dodatkową ochronę w ramach ubezpieczenia cargo.

Delphia ludzie

Jesteśmy zespołem ludzi uzupełniających się umiejętnościami, temperamentami, osobistymi talentami.

Tworzymy unikatowy image firmy, który ze słowa spedycja czyni coś więcej niż tylko grupę spedytorów. Gwarantujemy profesjonalizm, niezawodność w obrębie działów:

  • spedycji krajowej,
  • spedycji ładunków sypkich,
  • spedycji międzynarodowej,
  • spedycji morskiej i lotniczej,
  • marketingu,
  • księgowości.

Zwierzęta w pracy

Jako pierwsi w branży spedycyjnej wprowadziliśmy pets@work. Pracownicy naszej firmy mogą przychodzić do biura ze swoimi czworonożnymi przyjaciółmi. Jesteśmy odpowiedzialni za to, co oswoiliśmy. Czujemy się również odpowiedzialni za ładunki, które nam Państwo powierzają.

Kochamy i troszczymy się o nasze zwierzęta, umiemy pracować z empatią i wrażliwością na potrzeby naszych klientów. Mamy nadzieję, że firm przyjaznych posiadaczom zwierząt będzie coraz więcej.

Delphia charytatywnie

Działamy z troską, całym sercem angażujemy się w działania lokalne na rzecz dzieci i zwierząt. Na stałe współpracujemy z Fundacją Hospicyjną w Gdańsku i ze Schroniskiem dla bezdomnych zwierząt Ciapkowo w Gdyni.

Nasz sukces rynkowy utożsamiamy nie ze wzmożoną konsumpcją lecz z wzrastającymi możliwościami - samorealizacji, rozwoju, pomocy innym.

Delphia ekologicznie

Myślimy ekologicznie, dbamy o biurowy recykling surowców wtórnych oraz zużytych sprzętów elektronicznych, kupujemy produkty papierowe i gadżety powstałe z makulatury. Przyłączyliśmy się do edukacyjnej akcji dla dzieci „Zbieraj makulaturę, ratuj konie” uczącej najmłodszych humanitarnego traktowania istot żywych i propagującej ideę recyklingu.

Jako przedstawiciele branży transportowej podpisaliśmy się pod petycją o zakazie niehumanitarnego transportu zwierząt na dalekie odległości.

Program lojalnościowy

Naszym stałym, lojalnym klientom oferujemy atrakcyjny program lojalnościowy.

Jeśli są Państwo zainteresowani otrzymaniem szczegółowych informacji, prosimy o kontakt pod adresem biuro@delphia.com.pl